شرایط و قوانین

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه اینترنتی ساروتک، شرکت (توسعه فن آوری سارو) به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فروشگاه ساروتک درج نموده است.

کاربر گرامی عکس محصول قرار داده شده داخل سایت صرفا جهت آشنایی شما با نوع محصول است و با کالای ارسال شده برای شما قطعا متفاوت خواهد بود. لذا به توضیحات محصول توجه فرمایید.  ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه ساروتک به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن محل تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

در صورتی که فروشگاه اینترنتی ساروتک به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد سفارش رد می‌شود و اگر پرداخت توسط خریدار انجام شده باشد ، به خریدار وجه آن را برگشت خواهد داد. اگر پرداخت در محل باشد که تنها سفارش توسط سایت رد می‌شود.

  1. خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه ساروتک حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
  2. هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه ساروتک است. هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ساروتک:

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه اینترنتی ساروتک ، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.